KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758851
nr 1575 8851
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, "Floden Styx", pannå, yttermått inklusive ram: 34x62
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:02:17
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr